Udostępnij
Tweetnij

YouTube z filtrami dla subskrybowanych kanałów

YouTube doczekał się kolejnych zmian w ramach najnowszej aktualizacji. Tym razem wprowadzono filtry do szuflady z zasubskrybowanymi kanałami.

YouTube doczekał się kolejnych zmian w ramach najnowszej aktualizacji. Tym razem wprowadzono filtry do szuflady z subskrybowanymi kanałami.

W grudniu minionego roku informowaliśmy, że YouTube wprowadził szufladę dla subskrybowanych kanałów. Przed aktualizacją po wciśnięciu działu subskrypcji na górze wyświetlały się awatary poszczególnych kanałów, a na dole pojawiały się filmy. Później pasek ten został zamieniony swoistego rodzaju szufladą znajdującą się po lewej stronie ekranu. Po prawej stronie natomiast wyświetlają się filmy. „Szufladę” można wysunąć i wtedy pojawiają nazwy subskrybowanych kanałów.

Youtube

Teraz do szuflady wraz z najnowszą aktualizacją zostały wprowadzone kolejne zmiany. Tym razem chodzi o możliwość skorzystania z filtrów. Nad listą subskrybowanych kanałów znajduje się strzałka. Kiedy się ją teraz rozwinie, pojawia się lista filtrów. W wersji poprzedniej był tam napis Kanały. Teraz możemy ustawić, czy chcemy, by nasze subskrybowane kanały pojawiały się według najtrafniejszych, czy może wolimy listę w kolejności A-Z, czy też preferujemy, by na początku pojawiały się kanały, które akurat dodały coś nowego do swojej bazy filmów.

Aktualizacja wprowadzana jest stopniowo, jednak w przypadku mojego tabletu z Androidem zmiany są już widoczne, więc są spore szanse na to, że u Was nowa funkcja też jest już dostępna.

playstore1

appstore

 

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij