Udostępnij
Tweetnij

[Tylko u nas] LG G4c i G4s dostaną Androida 6.0 Marshmallow w lutym (aktualizacja)

LG do tej pory uaktualniło do Androida 6.0 Marshmallow smartfony G4 oraz G3. Dziś możemy wam ujawnić, że kolejnymi smartfonami na liście z aktualizacją są modele G4s oraz G4c.

Android 6.0 Marshmallow

LG do tej pory uaktualniło do Androida 6.0 Marshmallow smartfony G4 oraz G3. Dziś możemy wam ujawnić, że kolejnymi smartfonami na liście z aktualizacją są modele G4s oraz G4c. 

W listopadzie raportowaliśmy wam, że LG przygotowuje aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow dla G3, która już została udostępniona dla smartfonu z polskiej dystrybucji (choć z małym poślizgiem względem pierwotnego terminarzu).

Tym razem mamy dobre wieści dla tych z was, którzy mają tańsze modele G4s i G4c. Już wkrótce również otrzymacie aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Testy oprogramowania już trwają i najprawdopodobniej uaktualnienie zostanie udostępnione dla powyższych modeli pod koniec tego lub na początku przyszłego miesiąca. Uwzględniając pewien poślizg możemy założyć, że nastąpi to w lutym.

Oczywiście, domyślamy się, że uaktualnienie ponownie najpierw zostanie wydane dla G4s i G4c z polskiej dystrybucji, a dopiero z czasem pojawi się na smartfonach spoza naszego kraju.

Aktualizacja

Jak informują nasi czytelnicy, LG udostępniło już Androida 6.0 Marshmallow dla G4c. System można wgrać z użyciem LG Bridge.

źródło: własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij