Udostępnij
Tweetnij

Podcasty w Muzyce Google Play jeszcze w tym miesiącu. Część osób już je widzi

Google już w zeszłym roku zapowiedziało, że Muzyce Google Play pojawią się podcasty. Najprawdopodobniej nastąpi to jeszcze w tym miesiącu.

YouTube Music Key

Google już w zeszłym roku zapowiedziało, że Muzyce Google Play pojawią się podcasty. Najprawdopodobniej nastąpi to jeszcze w tym miesiącu, gdyż część użytkowników już widzi zmiany.

Jeden z podcasterów, Bill Simmons opublikował na Twitterze informacje, jakoby jeszcze w tym miesiącu Google zamierzało wprowadzić do Muzyki Google Play podcasty. Niestety, tweet został juz usunięty przez Simmonsa. Zapewne podcaster zbyt wcześnie pochwalił się dostępnością własnego podcastu w Muzyce Google Play.

Nie zmienia to jednak faktu, że podcasty w Muzyce Google Play zbliżają się wielkimi krokami. Firma z Mountain View już w październiku zeszłego roku poinformowała, że zamierza wprowadzić wsparcie dla podcastów. Co ciekawe, Android Police raportuje, że część osób już widzi podcasty we własnej aplikacji Muzyka. Przy okazji dowiadujemy się, jak to działa. Subskrybowanie danego podcastu sprawi, że aplikacja zaproponuje pobranie pięciu ostatnich odcinków. Natomiast ekran odtwarzania podcastu jest bardzo podobny do ekranu odtwarzania muzyki.

Możliwe, że podcasty w Muzyce Google Play rzeczywiście pojawią się dla wszystkich jeszcze w tym miesiącu. Jeśli tak się stanie, to użytkownicy nie tylko będą mogli wyszukiwać i odsłuchiwać ulubione podcasty. Będziemy mogli liczyć także na sugestie nowych podcastów oparte na naszych dotychczasowych odsłuchach.

Niestety, instalacja najnowsze paczki APK z Muzyką Google Play nic nie zmienia. Funkcja aktywowana jest po stronie serwerów Google’a i trzeba czekać. Poniżej możecie obejrzeć kilka zrzutów ekranowych opublikowanych przez Android Police.

źródło: androidcentral, android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij