Udostępnij
Tweetnij

AirDroid 3.2 do pobrania. Co nowego?

AirDroid doczekało się kolejnej aktualizacji. Z racji tego, że aplikacja od dawna nie była aktualizowana, wraz z wersją 3.2 pojawiło się sporo nowości. Czego możemy się spodziewać?

Airdroid

AirDroid doczekało się kolejnej aktualizacji. Z racji tego, że aplikacja od dawna nie była aktualizowana, wraz z wersją 3.2 pojawiło się sporo nowości. Czego możemy się spodziewać?

AirDroid to aplikacja, która pozwala na kontrolowanie naszego mobilnego urządzenia z Androidem z poziomu komputera. Aplikacja doczekała się właśnie sporej aktualizacji dodającej kilka ciekawych opcji. Najciekawszą dodaną z łatką nowością jest możliwość pisania na telefonie z poziomu klawiatury peceta. Wystarczy, że uruchomimy aplikację na naszym komputerze, a następnie podłączymy urządzenie i wybierzemy opcję AirIME. Funkcja ta jest obsługiwana przez klienta desktopowego dla Windowsa i OS X. Urządzenie, które podłączamy musi natomiast działać w oparciu o Androida 4.1 lub nowszego.

Poza tym w aplikacji dodano obsługę komunikatorów Skype i Line. Oznacza to, że teraz użytkownicy będą mogli łatwiej odpowiadać na wiadomości wysyłane przez naszych znajomych. Już wcześniej twórcy aplikacji takie rozwiązania zastosowali chociażby w przypadku aplikacji WhatsApp.

Teraz użytkownicy będą mieli również możliwość szybkiego odczytywania zawartości schowka, a także kopiowania i przesyłania danych z komputera do naszego urządzenia (i odwrotnie). Wprowadzono także funkcję nagrywania tego, co dzieje się na ekranie naszego mobilnego sprzętu z pomocą AirMirror. Poza tym wprowadzono kilka mniejszych usprawnień.

Aktualizacja wdrażana jest stopniowo. Jeśli jednak nie chcecie czekać, możecie skorzystać z paczki APK. Znajdziecie ją tutaj.

playstore1

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij