Udostępnij
Tweetnij

Kalendarz Google 5.3.3 na Androida do pobrania. Co nowego?

Aplikacja Kalendarz Google została ponownie zaktualizowana. Tym razem użytkownicy mogą spodziewać się dodatkowych krajów w opcji wyświetlania świąt, a także inteligentnych podpowiedzi podczas tworzenia wydarzenia.

Aplikacja Kalendarz Google została ponownie zaktualizowana. Tym razem użytkownicy mogą spodziewać się dodatkowych krajów w opcji wyświetlania świąt, a także inteligentnych podpowiedzi podczas tworzenia wydarzenia.

Kalendarz Google doczekał się nowej aktualizacji. Wersja 5.3.3 wprowadza poprawki, ale i również kilka nowości. Przede wszystkim w aplikacji pojawiły się inteligentne podpowiedzi. Jeśli chcemy zatem dodać jakieś wydarzenie do naszego kalendarza, wystarczy, że wpiszemy pierwszą literę (lub kilka pierwszych liter), a aplikacja podpowie nam, o co może chodzić. Kalendarz obecnie rozpoznaje inteligentne odpowiedzi w 30 językach, w tym i w polskim. Na początek korzystamy z możliwości dodania nazwy wydarzenia, następnie aplikacja pomoże nam w odpowiedzi na pytania o dokładną lokalizację wydarzenia czy uczestników.

google kalendarz q

Następnym ciekawym dodatkiem jest 54 nowych krajów w opcjach wyświetlania świąt. Jak wiadomo, nie każdy kalendarz posiada opcję wyświetlania świąt w danym kraju. Aplikacja Google taką funkcję ma. Wystarczy, że rozwiniemy menu, wejdziemy w Ustawienia, następnie wybierzemy dni wolne i na liście krajów wybierzemy odpowiadające nam państwo. Lista ta zawiera teraz łącznie 143 państwa.

google kalendarz 2

Poza tym dodano bardziej dostępną opcję usuwania zawartości oraz usprawnione wsparcie dla języków pisanych od prawej do lewej strony.

Aktualizacja wprowadzana jest stopniowo. Jeśli jednak nie chcecie czekać, możecie skorzystać z paczki APK. Znajdziecie ją pod tym adresem.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij