Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S8 na ciekawej wizualizacji

Samsung Galaxy S7 jeszcze nie trafił do sprzedaży, a tymczasem Steel Drake opublikował koncept Samsunga Galaxy S8. Według pomysłu projektanta telefon byłby ładowany bezprzewodowo.

Samsung Galaxy S7 jeszcze nie trafił do sprzedaży, a tymczasem Steel Drake opublikował koncept Samsunga Galaxy S8. Według pomysłu projektanta telefon byłby ładowany bezprzewodowo.

Koncepty smartfonów mają to do siebie, że często wykraczają poza techniczne możliwości. Pokazują też pięknie telefony, które mogą zachwycać projektem. Taki jest też nowy Samsung Galaxy S8, którego projekt pokazał Steel Drake.

Projektant miał kilka ciekawych pomysłów na nowego smartfona. Przede wszystkim usunął standardową ładowarkę, którą zastąpił bezprzewodowym panelem, zdolnym do ładowania telefonu bez konieczności podłączania jakiegokolwiek kabla. Poza tym Drake zaprezentował urządzenie nazwane „charge translator”, które, w dużym skrócie, działa jak bezprzewodowa ładowarka. Taka technologia jest już w produkcji, choć wymaga jeszcze dopracowania.

Według zaprezentowanego konceptu Samsung Galaxy S8 to ewolucja Samsunga Galaxy S6 Edge. Ekran telefonu ma być zakrzywiony z dwóch stron. Telefon ma mieć dwa metalowe paski umieszczone na górze i na dole smartfona. Na dolnym znajdziemy głośnik oraz gniazdo słuchawkowe, mikrofon i slot na kartę SIM. Na górnym – jeszcze jeden głośnik. Zaraz pod górnym paskiem z przodu telefonu znajdować się ma przednia kamera. Z tyłu, oczywiście, umiejscowiony został aparat. To jednak nie wszystko, bo Steel Drake postanowił umieścić tam także projektor. Poza tym projektant postanowił zastosować zupełnie odmienione logo Samsunga. Koncept telefonu możecie zobaczyć na poniższych screenach:

Źródło: steeldrake

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij