Udostępnij
Tweetnij

Muzyka Google Play z odświeżonym paskiem wyszukiwania

Google wprowadza zmiany w pasku wyszukiwania Muzyki Google Play. Nowy pasek jest zbliżony do tego, co znamy z innych aplikacji firmy z Mountain View.

Google wprowadza zmiany w pasku wyszukiwania Muzyki Google Play. Nowy pasek jest zbliżony do tego, który znamy z innych aplikacji firmy z Mountain View. 

Google wprowadza (tym razem po stronie serwera) zmiany w aplikacji Muzyka Google Play, które obejmują górny pasek wyszukiwania. Nowy pasek jest zbliżony do tego, który znamy z innych aplikacji Google. Warto dodać, że dolny pasek teraz odtwarzanych nie został usunięty w momencie aktywacji paska wyszukiwania, ale wizualnie wygląda to znacznie lepiej niż wcześniej. Zmiany podejrzeć można na poniższej animacji, którą przygotował Addison Abbot.

nexus2cee_2016-01-08-13_32_50

Zmiany aktywowane są po stronie serwerów. To oznacza, że nie jest potrzebna nowa wersja aplikacji. Jeśli jeszcze nie widzicie odświeżonego paska wyszukiwania w Muzyce Google Play, to musicie po prostu poczekać, aż Google aktywuje go na waszym koncie.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij