Udostępnij
Tweetnij

[Tylko u nas] LG G3 dostanie Androida 6.0 Marshmallow w grudniu (aktualizacja)

Jeśli jesteście właścicielami LG G3, to mamy dla was dobre wieści. Producent już testuje dla was Androida 6.0 Marshmallow i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to uaktualnienie powinniście dostać w połowie grudnia.

lg-g3

Jeśli jesteście właścicielami LG G3, to mamy dla was dobre wieści. Producent już testuje dla was Androida 6.0 Marshmallow i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to uaktualnienie powinniście dostać w połowie grudnia.

Jak dobrze pamiętamy, LG G4 był jednym z pierwszych smartfonów, który dostał aktualizację do Androida 6.0 Marshmallow. Koreańczycy rozpoczęli proces od naszego kraju, gdzie aktualizacja była testowana przed publiczną premierą.

Nasze źródła informują, że nie inaczej jest w przypadku modelu G3. W Polsce już trwają testy Androida 6.0 Marshmallow na zeszłorocznym flagowcu LG. Wiemy, że system otrzyma tę samą nakładkę, co LG G4. Poza tym deadline związany z wydaniem aktualizacji ustalono na 16-18 grudnia. Termin ten dotyczy Polski. Tak, nasz kraj znowu będzie pierwszym, gdzie rozpocznie się proces aktualizacji.

Na razie trwają testy „pianki” na LG G3 i podobno system nie działa zbyt szybko, ale to nie powinno dziwić. Koreańczycy mają jeszcze miesiąc, aby doszlifować oprogramowanie. Gdy tylko uda nam się dowiedzieć coś więcej, to was o tym poinformujemy.

Aktualizacja (17.12.2015)

Udało nam się dowiedzieć, że Android 6.0 dla LG G3 jest obecnie na etapie ostatnich testów i jeśli te przebiegną do końca tygodnia bez problemów, to aktualizacja zostanie udostępniona w przyszłym tygodniu. Niestety, dokładnej daty nie znamy.

Aktualizacja (17.11.2015)

Jarosław Bukowski z polskiego oddziału LG potwierdził, że uaktualnienie rzeczywiście jest przygotowywane.

źródło: własne

Jaki masz system we własnym tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij