Udostępnij
Tweetnij

Samsung będzie miał wyłączność na Snapdragona 820 do kwietnia?

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung ma mieć wyłączność na Snapdragona 820 aż do kwietnia 2016 roku. Cóż, trochę trudno w to uwierzyć, gdyż…

snapdragon

Jeśli wierzyć plotkom, to Samsung ma mieć wyłączność na Snapdragona 820 aż do kwietnia 2016 roku. Cóż, trochę trudno w to uwierzyć, gdyż…

Na łamach chińskich mediów pojawiły się plotki, jakoby Samsung miał mieć na wyłączność na procesor Snapdragon 820 do kwietnia 2016 roku. jeśli tak się stanie, to firma jako pierwsza zaprezentuje smartfona z tym procesorem.

Wiemy, że Samsung zamierza użyć Snapdragona 820 w wybranych wariantach Galaxy S7. Niemniej, trudno uwierzyć w to, że Qualcomm zgodziłby się na wyłączność do kwietnia dla jednego producenta. Nawet tak wielkiego jak Samsung. Z informacji przekazanych kilka tygodni temu przez przedstawicieli Qualcomma wynika, że obecnie jest już testowanych około 70 smartfonów z tym procesorem.Gdyby firma zdecydowała się opóźnić dostawy dla innych, to z pewnością wypadłaby źle w oczach klientów. Dlatego powyższe plotki są mało prawdopodobne i warto potraktować je z przymrużeniem oka.

Oficjalnej premiery Galaxy S7 spodziewamy się przed rozpoczęciem targów MWC 2016, które odbędą się w dniach 22-25 luty.

źródło: weibo

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij