Udostępnij
Tweetnij

Program HTC Preview poprawi komunikację firmy z użytkownikami

HTC uruchomi specjalny program, w ramach którego wybrani użytkownicy otrzymają produkty HTC do testów jeszcze przed ich premierą na rynku.

HTC One A9

HTC uruchomi specjalny program, w ramach którego wybrani użytkownicy otrzymają produkty HTC do testów jeszcze przed ich premierą na rynku.

HTC postanowiło poprawić swoją komunikację z użytkownikami. Firma skupi się na wstępnym pokazywaniu użytkownikom swoich produktów. W tym celu firma ma zamiar zapoczątkować specjalną program, w ramach którego użytkownicy będą otrzymywali produkty HTC przed ich premierą, testowali je i dzielili się z firmą uwagami na ich temat. Jak wiadomo, nie wszyscy będą mogli wziąć udział w programie. HTC zaprosi do współpracy jedynie wybranych użytkowników.

W serwisie Reddit HTC utworzyło specjalny temat (Ask Me Anything), w którym odpowiada na zadane przez zainteresowanych projektem pytania. Z odpowiedzi możemy się dowiedzieć, że raczej nie należy spodziewać się specjalnych prezentów od HTC w ramach uczestnictwa w programie. HTC będzie za to udostępniało swoim fanom produkty przed ich oficjalną premierą, jeśli obiecają oni zachować tajemnicę i, oczywiście, jeżeli podzielą się oni uwagami na temat danego produktu. Jeśli te będą negatywne, HTC obiecuje ustosunkować się do nich i wprowadzić ewentualne poprawki.

Do programu można zapisywać się już teraz, jednak nie jest pewne, że zostaniemy zaakceptowani i, jeśli już przejdziemy wstępną kwalifikację, czy dostaniemy jakikolwiek sprzęt czy oprogramowanie do testów. Zapisy odbywają się na tej stronie.

Źródło: HTC

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij