Udostępnij
Tweetnij

Lewandowski będzie promował markę Huawei

Lewy nawiązał współpracę z Huawei, w ramach której będzie promował samą markę, jak i produkty skierowane do konsumentów.

Lewandowski

Lewy nawiązał współpracę z Huawei, w ramach której będzie promował samą markę, jak i produkty skierowane do konsumentów.

Robert Lewandowski na stałe zapisał się na kartach historii piłki nożnej, kiedy w ciągu niecałych 9 minut strzelił aż pięć bramek w meczu z Wolsburgiem i tym samym pobił rekord Bundesligi. Teraz jednak Lewego zobaczymy w roli nie tylko znakomitego piłkarza, ale również ambasadora marki Huawei w Polsce, krajach Europy Środkowo-Wschodniej i Skandynawii. Zadaniem piłkarza będzie promowanie samej marki oraz urządzeń skierowanych do użytkowników. Przede wszystkim mają być to tablety, smartfony oraz różnego rodzaju wearable. Oto jak na temat współpracy wypowiada się sam zainteresowany:

 – Bardzo się cieszę z możliwości współpracy z firmą Huawei z której hasłem „Make it Possible” się utożsamiam. Wierzę, że dzięki naszej wspólnej pracy świadomość konsumentów o tej marce się pogłębi i zainspiruje niejedną osobę w spełnianiu swoich marzeń.

Współpracę z Huawei Robert Lewandowski rozpoczął wczoraj, 9 listopada. Od tej pory w ramach umowy ma wspierać markę różnymi działaniami promocyjnymi.

Źródło: Huawei

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij