Udostępnij
Tweetnij

Limbo na Androida w dużo niższej cenie

Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności zagrać w Limbo, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w Sklepie Play o ponad 50%.

Limbo

Jeśli jeszcze nie mieliście przyjemności zagrać w Limbo, to teraz macie dobrą okazję do nadrobienia. Tytuł przeceniono w Sklepie Play o około 50%.

W grze nie uświadczymy wielu ekranów ładowania poza pierwszym, tytułowym, a także kompletnie zbędnych menu. Możemy również zapomnieć o interfejsie, którego tu zwyczajnie nie ma. Otrzymujemy czyste spojrzenie na akcję obserwowaną z boku, niczym przez oko kamery przemieszczającej się po szynach równo z bohaterem, rejestrującej każdy jego krok zza krzaków, nie obdarzając uwagą tego, co dzieje się w tle.

Limbo normalnie kosztuje w Sklepie Play około 20 złotych. Teraz tytuł przeceniono i grę możecie zakupić za 10,49 zł. Z zakupami warto się pospieszyć, bo promocja z pewnością jest ograniczona czasowo. Przy okazji zachęcamy was do lektury naszej recenzji gry.

playstore

Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij