Udostępnij
Tweetnij

Nexus 4, Nexus 7 2012 i Nexus 10 nie dostaną Androida 6.0 Marshmallow

Artem Russakovskii z Android Police przekazał, że użytkownicy Nexusa 7 2013 nie powinni obawiać się o brak aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow. Niestety, to w zasadzie jest równoznaczne z brakiem nowego systemu dla użytkowników Nexusa 4, Nexusa 7 2012 i Nexusa 10.

Android 6.0 Marshmallow

Artem Russakovskii z Android Police przekazał, że użytkownicy Nexusa 7 2013 nie powinni obawiać się o brak aktualizacji do Androida 6.0 Marshmallow. Niestety, to w zasadzie jest równoznaczne z brakiem nowego systemu dla użytkowników Nexusa 4, Nexusa 7 2012 i Nexusa 10.

Android M Developer Preview jest dostępny dla Nexusa 5, 6 i 9 i te urządzenia dostaną oczywiście finalne wydanie oprogramowania. Co natomiast z użytkownikami starszych Nexusów?

Cóż, Artem Russakovskii z Android Police przekazał w serwisie Google+, że właściciele tabletu Nexus 7 2013 też powinni załapać się na Marshmallowa. Niestety, użytkownicy Nexusa 4, Nexusa 7 2012 i Nexusa 10 zapewne raczej obejdą się smakiem. Urządzenia te pochodzą z 2012 roku i jest mało prawdopodobne, pomimo otrzymania aktualizacji do Androida 5.x Lollipop, iż załapią się na Androida 6.0. Niestety.

Oficjalne informacje na ten temat być może poznamy już 29 września, w trakcie konferencji Google w San Francisco. Z ostatnich plotek krążących po sieci wynika, że uaktualnienie do Androida 6.0 Marshmallow powinno rozpocząć się na początku października.

źródło: Google+

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij