Udostępnij
Tweetnij

Opera 32 na Androida do pobrania. Co nowego?

Opera udostępniła dziś nową wersję własnej przeglądarki na Androida – Operę z numerkiem 32, w której dodano m.in. możliwość szybkiego dodawania skrótów do stron na ekranie domowym.

Opera udostępniła dziś nową wersję własnej przeglądarki na Androida – Operę z numerkiem 32, w której dodano m.in. możliwość szybkiego dodawania skrótów do stron na ekranie domowym.

Co nowego znajdziemy w Operze na Androida z numerem 32? Całkiem sporo. Najważniejszymi nowościami są: możliwość szybkiego dodawania skrótów do stron na ekranie domowym, co możecie zobaczyć na poniższej grafice oraz możliwość odświeżania stron poprzez przeciągnięcie palcem w dół. Takie funkcje znajdują się od pewnego czasu w Chrome, ale mimo wszystko cieszy, że pojawiły się także w Operze.

Opera na Androida

Opera 32 na Androida debiutuje także z udoskonaleniami obejmującymi synchronizację. W tym wydaniu dodano synchronizowanie historii wpisywania w Operze pomiędzy wersją mobilną a przeglądarką na komputery. Poza tym Opera 32 debiutuje z następującymi usprawnieniami:

  • dodano nową animację dla paska postępu w trakcie wczytywania stron;
  • wprowadzono zdjęcia w wysokiej rozdzielczości dla Odkryj;
  • Chromium uaktualniono do wersji 45;
  • poprawiono wydajność, stabilność i użyteczność aplikacji.

Najnowszą Operę na Androida pobierzecie pod poniższym przyciskiem.

playstore

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij