Udostępnij
Tweetnij

Samsung przygotowuje tablet z 18,4-calowym ekranem?

Na stronie internetowej zauba.com dostrzeżono ciekawą przesyłkę, która zawiera kilka sztuk tabletu Samsunga z… 18,4-calowym ekranem! Czy takie urządzenie trafi do sprzedaży?

Na stronie internetowej zauba.com dostrzeżono ciekawą przesyłkę, która zawiera kilka sztuk tabletów Samsunga z… 18,4-calowym ekranem! Czy takie urządzenie trafi do sprzedaży?

Strona internetowa zauba.com, która odpowiada za monitorowanie przesyłek wysyłanych do Indii, często zdradza nam informacje na temat nowych produktów. Nie inaczej jest tym razem. W zauba.com dostrzeżono paczkę zawierającą tablety Samsunga z ekranami o przekątnej 18,4 cala! Widzimy, że do centrów w Indiach na przełomie lipca i sierpnia wysłano 7 sztuk tabletu. Ponadto są to testowe egzemplarze, które nie trafią do sprzedaży.

Tablette-Samsung-18-4

Cóż… jest mało prawdopodobne, że takie urządzenie trafi do sprzedaży. W rzeczywistości może to być błąd w opisie paczki i tak naprawdę są to tablety z 8,4-calowymi ekranami (jak Galaxy Tab S 8.4). Jest mało prawdopodobne, że Samsung przygotowuje tablet z niemal 20-calowm ekranem. Co prawda, takie urządzenia ma w ofercie m.in. Panasonic, ale są to urządzenia zaprojektowane z myślą o zastosowaniach profesjonalnych, a nie skierowane na komercyjny rynek.

źródło: nowhereelse

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij