Udostępnij
Tweetnij

ES Eksplorator plików 4.0.0 z Material Design do pobrania

ES APP Group przygotowuje się do udostępnienia nowej wersji ES Eksploratora plików – aplikacji z numerem 4.0.0, którą już teraz możemy wypróbować w wersji beta.

ES APP Group przygotowuje się do udostępnienia nowej wersji ES Eksploratora plików – aplikacji z numerem 4.0.0, którą już teraz możemy wypróbować w wersji beta. 

Do sieci wyciekła paczka APK z nową wersją aplikacji ES Eksplorator plików z numerem 4.0.0. Pochodzi ona z zamkniętych beta testów. Co nie zmienia faktu, że może ją zainstalować każdy z was i już teraz wypróbować nową wersję jednego z najpopularniejszych eksploratorów plików (ponad 100 milionów pobrań ze Sklepu Play) na urządzenia z Androidem.

Screenshot_2015-08-03-14-35-50

Screenshot_2015-08-03-14-34-51

ES Eksplorator plików 4.0.0 to przede wszystkim odświeżony interfejs, który lepiej komponuje się z Material Design z Lollipopa. Widzimy, że UI zostało przeprojektowane. Zmieniono ikony, foldery i przede wszystkim pozbyto się ciemnych elementów z menu po lewej stronie, które zastąpiono jasnymi. Wygląda to znacznie lepiej niż w ES Eksplorator plików z linii 3.x.x. Niestety, dokładny wykaz zmian obejmujący wszystkie nowości i udoskonalenia nie jest znany.

Nowej wersji ES Eksploratora plików z pewnością warto dać szansę. Pomimo faktu, że jest to beta aplikacji, to sprawuje się całkiem nieźle. Jeśli chcecie przetestować nową odsłonę ES Eksploratora plików, to paczkę APK z aplikacją pobierzecie stąd. Na chwilę obecną nie wiemy jeszcze, kiedy ES Eksplorator plików 4.0.0 pojawi się w postaci stabilnej w Sklepie Play.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij