Udostępnij
Tweetnij

Mapy Google 9.12.0 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google uruchomiło proces aktualizacji do kolejnej wersji własnych map na Androida – aplikacji z numerem 9.12.0, w której pojawiło się całkiem sporo nowości!

Google uruchomiło proces aktualizacji do kolejnej wersji własnych map na Androida – aplikacji z numerem 9.12.0, w której pojawiło się całkiem sporo nowości!

Najnowsza wersja Map Google na Androida ma numer 9.12.0 (912006124) i debiutuje z następującymi udoskonaleniami oraz nowościami:

  • Twoja oś czasu. To nowa funkcja, którą można aktywować dotykając w menu na Twoja oś czasu. Następnie zatwierdzamy poprzez Rozpocznij. Dzięki funkcji mamy możliwość zdobywania przydatnych informacji, na przykład w trakcie automatycznych prognoz dojazdów lub poprawia wyniki wyszukiwania. Ponadto pozwoli nam na nowo odkrywać przebyte trasy. W dowolnej chwili możemy jednak usunąć z historii trasy przebyte w konkretnym dniu. Służy do tego opcja Usuń historię dnia.

Screenshot_2015-07-22-15-14-51

  • Edycja nazw miejsc. Google wprowadziło kolejną nowość w mapach i jest to możliwość edytowania nazw miejsc na mapie. W tym celu z menu Twoje miejsca wybieramy konkretne miejsce i następnie z menu Edytuj nazwę. Po zmianie zobaczymy na mapie nową nazwę. Niemniej, jest ona widoczna tylko dla nas i nikt inny nie zobaczy zmienionej nazwy.

Screenshot_2015-07-22-15-16-17

Proces wdrażania Map Google 9.12 odbywa się etapami i jeśli nie chcecie czekać na aktualizację automatyczną, to paczkę APK ściągniecie tutaj. Nowa wersja map działa z urządzeniami z Androidem 4.3 Jelly Bean lub nowszym.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij