Udostępnij
Tweetnij

T-Mobile zdejmuje limity na internet i rozmowy w Heyah!

T-Mobile poinformowało dziś o zniesieniu limitów na połączenia krajowe i internet mobilny w pakietach SmartfoNOWEJ Heyah. Na jakich zasadach?

antena

T-Mobile poinformowało dziś o zniesieniu limitów na połączenia krajowe i internet mobilny w pakietach SmartfoNOWEJ Heyah. Na jakich zasadach?

T-Mobile informuje, że znosi limity na połączenia krajowe (stacjonarne i komórkowe) oraz na internet mobilny w pakiecie Heyah Smart XL. Przy standardowej opłacie w wysokości 29,99 złotych miesięcznie otrzymujemy SMS-y i MMS-y do wszystkich (krajowe sieci komórkowe), dostęp do Facebooka oraz usługę nielimitowanego dostępu do internetu bezpłatnie przez pierwsze trzy miesiące. Następnie, po upływie trzech miesięcy mamy możliwość aktywowania dodatkowych usług bezpłatnego internetu bez ograniczeń lub nielimitowanych połączeń w cenie 19,99 zł za każdą z nich i można to zrobić w następujący sposób:

  • Nielimitowany internet – *140*797# (oraz przycisk nawiązania połączenia)
  • Nielimitowane połączenia – *140*798# (oraz przycisk nawiązania połączenia)

Oferta jest z pewnością ciekawa, bo w ten sposób otrzymujemy dostęp bez limitów w maksymalnej cenie 49,98 zł przez pierwsze 3 miesiące, a po tym czasie w cenie 69,97 zł. Ponadto warto dodać, że Heyah Smart XL zawiera paczkę 10 GB internetu do wykorzystania za darmo. Jest to o tyle istotne, że osoby niepotrzebujące nielimitowanego internetu będą mogły zaoszczędzić 19,99 zł.

źródło: t-mobile

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij