Udostępnij
Tweetnij

Książki Google Play 3.5 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google udostępniło nową wersję aplikacji Książek Google Play – z numerem 3.5, w której pojawiło się kilka interesujących zmian i udoskonaleń. Jakich? Odpowiedź na pytanie znajdziecie w treści.

Google udostępniło nową wersję aplikacji Książek Google Play – z numerem 3.5, w której pojawiło się kilka interesujących zmian i udoskonaleń. Jakich? Odpowiedź na pytanie znajdziecie w treści.

Google ruszyło z procesem aktualizacji do nowej wersji Książek Google Play z numerkiem 3.5. Nowa aplikacja debiutuje z następującymi zmianami i udoskonaleniami:

  • dodano nowy ekran powitalny, gdzie możemy określi tematykę i na tej podstawie wybrać fragmenty proponowanych przez Google książek;
  • odświeżono widok Moja biblioteka, gdzie m.in. miniaturki książek nie nachodzą na niebieski pasek u góry;

Screenshot_2015-07-18-12-08-57

  • odświeżono ekran Czytaj teraz, gdzie między innymi pojawił się przycisk kup teraz dla książek, których fragmenty mamy w bibliotece;

Screenshot_2015-07-18-12-07-30

  • poprawiono obsługę miniaturek okładek;
  • naniesiono poprawki z zakresu wydajności i stabilności;
  • dodano opcję Zapisz notatki, wyróżnione elementy i zakładki na Dysku Google, która można włączyć w ustawieniach.

Screenshot_2015-07-18-12-09-57

Aplikacja Książki Google 3.5 wdrażana jest etapami, ale jeśli nie chcecie czekać, to pobierzecie ją (w postaci pakietu APK) tutaj.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij