Udostępnij
Tweetnij

VLC 1.5.0 beta na Androida ze wsparciem dla playlist i wiele więcej

Videolan udostępniło nową wersję beta VLC na Androida – wydanie z okrągłym numerem 1.5.0, w którym pojawiło się wiele udoskonaleń i nowości.

VLC na Androida

Videolan udostępniło nową wersję beta VLC na Androida – wydanie z okrągłym numerem 1.5.0, w którym pojawiło się wiele udoskonaleń i nowości.

VLC na Android w wersji beta doczekał się wersji z numerkiem 1.5.0, w której, jak nietrudno się domyślić, znalazło się wiele udoskonaleń i usprawnień. Aplikacja debiutuje z:

  • Aplikacja jest znacznie szybsza, gdyż bazuje na nowych komponentach napisanych od nowa;
  • Dodano wsparcie dla playlist wideo;
  • Zredukowano ilość uprawnień (w szczególności w KitKacie i nowszych wersjach systemu);
  • Zmodyfikowano wybrane elementy interfejsu, aby te lepiej komponowały się z Material Design;
  • Dodano autowykrywanie USB;
  • Poprawiono synchronizację audio/wideo;
  • Usprawniono obsługę rozdziałów.

Chcą testować VLC beta na Androidzie musicie najpierw dołączyć do tej społeczności w Google+, a następnie udać się tutaj i potwierdzić chęć zostanie beta testerem. Po czym uaktualnić VLC do wersji beta. Pamiętajcie jednak, że jest to poglądowa wersja aplikacji, a więc niepozbawiona błędów.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij