Udostępnij
Tweetnij

Płatna zawartość dostępna w polskim Kiosku Google Play

Google rozszerzyło dostępność płatnych rzeczy w Kiosku Google Play o kolejne państwa i na liście nowych krajów znalazła się również Polska!

Screenshot_2015-07-16-08-00-57

Google rozszerzyło dostępność płatnych rzeczy w Kiosku Google Play o kolejne państwa i na liście nowych krajów znalazła się również Polska!

Google poinformowało na stronach wsparcia o dodaniu czterech nowych państw do listy krajów, gdzie oferowana jest płatna zawartość w Kiosku Google Play. Tym razem są to Filipiny, Ukraina, Tajwan oraz Polska!

Zgadza się, nasz kraj załapał się do dosyć ekskluzywnej listy państw, gdzie dostępne są płatne magazyny w Kiosku Google. Na chwilę obecną płatna zawartość oferowana jest tylko w 22 krajach i głównie są to państwa europejskie i anglojęzyczne. To oznacza, że teraz możemy kupować czasopisma lub je subskrybować. Do tej pory mieliśmy tylko dostęp do bezpłatnych rzeczy.

Kiosk Google Play na urządzenia z Androidem możecie pobrać klikając na poniższy przycisk.

playstore

 

źródło: android police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij