Udostępnij
Tweetnij

Google udostępnia drugi prezent w ramach Free App of the Week

Google udostępniło kolejna aplikację w ramach Free App of the Week i w tym tygodniu jest nią Toca Hair Salon 2 o wartości 10 złotych.

Free App of the Week

Google udostępniło kolejna aplikację w ramach Free App of the Week i w tym tygodniu jest nią Toca Hair Salon 2 o wartości 10 złotych.

Google uruchomiło akcję Free App of the Week w zeszłym tygodniu, gdy za darmo udostępniono Daniel Tiger Grr-ific Feelings od PBS KIDS o wartości ponad 10 złotych. Niestety, w zeszłym tygodniu nie wszystkim udało się pobrać aplikację, gdyż był to zapewne program pilotażowy. Niemniej, Google kontynuuje ofertę i w tym tygodniu udostępniło w Sklepie Play kolejną aplikację w ramach Free App of the Week i jest nią Toca Hair Salon 2, które normalnie kosztuje 10 złotych. Aplikację można pobrać bezpośrednio pod tym adresem.

Domyślamy się, że Free App of the Week będzie już stałym elementem Sklepu Play i co tydzień Google będzie nam serwować za darmo kolejne aplikacje i gry.

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij