Udostępnij
Tweetnij

Opera 30 na Androida do pobrania. Co nowego?

Opera Software udostępniła kolejne wydanie własnej przeglądarki na Androida – Operę z numerem 30, w której dodano między innymi możliwość synchronizowania Speed Dial.

Opera Software udostępniła kolejne wydanie własnej przeglądarki na Androida – Operę z numerem 30, w której dodano między innymi możliwość synchronizowania Speed Dial.

Opera doczekała się wydania z numerem 30.0.1856, w którym na szczególną uwagę zasługują dwie nowości. Pierwszą jest możliwość synchronizowania elementów ze Speed Dial (Szybkie wybieranie) za pomocą konta Opery. Możemy to robić nie tylko pomiędzy różnymi urządzeniami z Androidem, ale także zsynchronizujemy elementy z Opery na komputerach. Drugą istotną nowością jest nowe zaznaczanie tekstu na stronach. Gdy to zrobimy, to możemy dany fragment skopiować, udostępnić lub wyszukać w sieci informacje na jego temat.

Screenshot_2015-06-11-08-46-44

Screenshot_2015-06-11-08-47-49

Ponadto dodano nowe menu kontekstowe, uaktualniono Chromium do wersji 43, naniesiono kosmetyczne zmiany w kontrolkach dla wideo oraz usunięto błędy i poprawiono stabilność aplikacji. Operę 30 na Androida pobierzecie ze Sklepu Play.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij