Udostępnij
Tweetnij

Cena OnePlus One obcięta na stałe

OnePlus postanowiło na dobre obniżyć cenę OnePlus One o 50 dolarów. Oznacza to, że biały model z 16 GB pamięci dostępny będzie od teraz za 249 dolarów, a czarny z 64 GB za 299 dolarów.

OnePlus One
OnePlus postanowiło na dobre obniżyć cenę OnePlus One o 229 złotych. Oznacza to, że biały model z 16 GB pamięci dostępny będzie od teraz za 1069 zł, a czarny z 64 GB za 1219 zł.

Obniżka w obu przypadkach wynosi więc 229 zł. Na taki krok firma zdecydowała się po tym, jak… obniżyła cenę OnePlus One dokładnie o tyle samo, ale tylko czasowo. „W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy limitowaną przecenę na OnePlus One w wysokości 50 dolarów. Jesteśmy zszokowani reakcją widoczną w wynikach sprzedaży. (…) Nasz eksperyment okazał się wielkim sukcesem. Otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od fanów w mediach społecznościowych. Wiemy też jednak, że część z Was przegapiła wyprzedaż, dlatego chcemy się upewnić, że wszyscy nasi fani otrzymają szansę na pozyskanie naszego flagowca w specjalnej cenie” – tak decyzję o zmniejszeniu ceny OnePlus One na stałe tłumaczy firma na swoim blogu.

Obniżka nie byłaby zapewne możliwa, gdyby nie zakulisowa praca OnePlus. Firmie udało się zwiększyć dostawy na komponenty oraz zmniejszyć koszty produkcji OnePlus One, przy jednoczesnym poprawieniu jej wydajności.

Źródło: OnePlus

Patryk Purczyński

Szczęśliwy posiadacz urządzenia z Androidem i jeszcze szczęśliwszy mąż. W mediach branżowych od blisko dekady.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij