Udostępnij
Tweetnij

HTC przygotowuje nowe smartfony. Zobaczymy je jeszcze w tym roku

HTC nie zwalnia obrotów i nie zasypia gruszek w popiele. Jeszcze w tym roku Tajwańczycy zamierzają wprowadzić do sprzedaży nowe smartfony. Podobnie, jak konsumenckie gogle VR – Vive.

HTC One M9

HTC nie zwalnia obrotów i nie zasypia gruszek w popiele. Jeszcze w tym roku Tajwańczycy zamierzają wprowadzić do sprzedaży nowe smartfony. Podobnie, jak konsumenckie gogle VR – Vive.

CEO HTC – Cher Wang powiedziała, że jej firma nie zwalnia i nadal zamierza skupiać się na produkcji smartfonów. Co ciekawe, choć w tym roku HTC wprowadziło do sprzedaży całkiem sporo nowych modeli, Tajwańczycy planują premierę nowych telefonów jeszcze w tym roku i zobaczymy je w sprzedaży zapewne jesienią.

Wang dodaje, że HTC skupia się także na własnych goglach VR, które zaprezentowano na marcowej konferencji. Mowa oczywiście o Vive współtworzonym z pomocą Valve. HTC zamierza wprowadzić konsumencką wersję gogli jeszcze przed końcem roku. Nie powinno to dziwić, gdyż na pierwszy kwartał 2016 roku zaplanowano premierą konsumenckiej wersji gogli Oculus Rift. HTC zapewne będzie chciało, choć odrobinę, uprzedzić konkurencję.

HTC wprowadziło do oferty już całkiem sporo nowych smartfonów. Wśród nich modele z serii One M9 i One E9 oraz odświeżony smartfon One M8… z dopiskiem „s” w nazwie.

źródło: Digitimes

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij