Udostępnij
Tweetnij

Wypełnij ankietę i dowiedz się, jaki jest polski użytkownik Androida

SW Research i WhallaLabs przygotowali pierwszy projekt badawczy mający na celu opisanie polskich użytkowników Androida. Pomocna w tym będzie anonimowa ankieta.

androidp

SW Research i WhallaLabs przygotowali pierwszy projekt badawczy mający na celu opisanie polskich użytkowników Androida. Pomocna w tym będzie anonimowa ankieta.

Do tej pory dostawaliśmy masę raportów o użytkownikach urządzeń mobilnych z Androidem na całym świecie. Teraz jednak SW Research wespół z WhallaLabs postanowili zebrać dane na temat posiadaczy androidowych sprzętów w Polsce. W tym celu opublikowali ankietę, którą znajdziecie klikając tutaj.

Twórcy ankiety zadają pytania na temat posiadanych przez nas urządzeń, jak również naszych preferencjach odnośnie używanych przez nas aplikacji czy naszych potrzeb. Ankieta jest całkowicie anonimowa, a wypełnienie jej nie powinno trwać więcej niż 15 minut. Osobiście zachęcamy do udziału w badaniu. Wyniki zostaną opublikowane w raporcie „Stan Androida w Polsce 2015”. Poinformujemy o nich, jak tylko się pojawią.

Źródło: Androidwpolsce.pl

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij