Udostępnij
Tweetnij

Lenovo Tab S8-50 w czerwcu dostanie Androida 5.0 Lollipop

Jeśli macie tablet Lenovo Tab S8-50, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już w przyszłym miesiącu otrzymacie uaktualnienie do Androida 5.0 Lollipop. Lenovo ma w planach lizaka również dla innych tabletów.

Lenovo Tab S8 03

Jeśli macie tablet Lenovo Tab S8-50, to mamy dla was dobrą wiadomość. Już w przyszłym miesiącu otrzymacie uaktualnienie do Androida 5.0 Lollipop. Lenovo ma w planach lizaka również dla innych tabletów.

Już w przyszłym miesiącu Chińczycy z Lenovo uruchomią proces aktualizacji do Androida 5.0 Lollipop (z własną nakładką graficzną) dla tabletu Tab S8-50, którego recenzję przeczytacie tutaj. Wiemy również, że w mniej więcej tym samym czasie uaktualnienie otrzyma Tab 2 A10-70, który niedawno zadebiutował w Polsce. Co natomiast z innymi tabletami Lenovo, jak zeszłorocznymi modelami Yoga? Spokojnie, te urządzenia także dostaną Lollipopa, ale proces aktualizacji może trochę potrwać i może upłynąć wiele tygodni, aż wszystkie modele załapią się na aktualizację.

Lenovo  jest obecnie trzecim co do wielkości producentem tabletów na świecie. Nic więc dziwnego, że firma zabrała się w końcu za aktualizowanie własnych tabletów do Androida 5.0 Lollipop. Gdy tego nie uczyniło, to pozostałby niesmak do produktów firmy.  Aktualizacja zapewne będzie odbywać się w trybie OTA, a więc w celu zainstalowania lizaka nie będziemy musieli podłączać tabletu do komputera.

Źródło: tabletmaniak

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij