Udostępnij
Tweetnij

Amazon ponownie rozdaje gry i aplikacje o wartości ponad 110 dolarów!

Amazon przygotował kolejną paczkę z aplikacjami i grami z Appstore. Tym razem możemy za darmo pobrać oprogramowanie, którego wartość przewyższa 110 dolarów!

Screenshot_2015-05-14-12-13-30

Amazon przygotował kolejną paczkę z aplikacjami i grami z Appstore. Tym razem możemy za darmo pobrać oprogramowanie, którego wartość przewyższa 110 dolarów!

Amazon potrafi w promocje. Trzeba przyznać. Tym razem gigant oferuje możliwość pobrania ze sklepu Amazon Appstore oprogramowanie o wartości przekraczającej 110 dolarów. Wśród gier i aplikacji, które objęto promocją znalazły się między innymi (w nawiasach ceny):

  • Five Nights at Freedy’s 3 (2,99 $);
  • Sorcery! 3 (4,99 $);
  • Photo Studio Pro (3,99 $);
  • AVG Antyvirus Pro Android Security (14,99 $);
  • Smart Office 2 (9,99 $);
  • Fleksy Keyboard (1,99 $);
  • Angry Birds Seasons (0,99 $).

Jeśli nie wiecie, jak skorzystać z promocji na własnych urządzeniach z Androidem, to odpowiedź znajdziecie w tym poradniku! Miłego pobierania.

P.S. na zdjęciu otwierającym widzimy również Game of Thrones od Telltale Games. Niestety, ta gra nie jest dostępna z poziomu polskich kont w Amazon Appstore.

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Gry cyfrowe w sklepie gram.pl

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij