Udostępnij
Tweetnij

Problemy z łącznością w Motoroli Nexus 6

Użytkownicy smartfona Motorola Nexus 6 zgłaszają poważne usterki. Problem występuje niezależnie od wersji oprogramowania, dostawcy czy lokalizacji.

Shamu_FINAL_WCopy_WMusic_SCREEN2
Użytkownicy smartfona Motorola Nexus 6 zgłaszają poważne usterki. Problem występuje niezależnie od wersji oprogramowania, dostawcy czy lokalizacji.

O co dokładnie chodzi? O zrywanie połączenia z sieciami 3G i LTE. Problem pojawia się nagle i bez żadnej wyraźnie dostrzegalnej przyczyny. Użytkownicy Motoroli Nexus 6 uskarżają się na niego na popularnych serwisach internetowych, w tym Reddit i XDA. Niektórzy twierdzą, że połączenie z siecią udaje się nawiązać po ponownym uruchomieniu telefonu, ale rozwiązanie to okazuje się skuteczne tylko w kilkuminutowym wymiarze.

Z głosów niezadowolonych konsumentów wynika, że najczęściej kwestia ta dotyka osób korzystających z usług sieci T-Mobile i Sprint, aczkolwiek występuje również u innych dostawców. W tej chwili nie wiadomo niestety, gdzie leży problem i jak go rozwiązać. Bardziej niepokojący jest fakt, że niektórzy twierdzą, jakoby podobnych usterek doświadczali już na wcześniejszych wersjach urządzeń z serii Motorola Nexus.

Producent smartfonów do tej pory nie zajął stanowiska w sprawie.

Źródło: Androidpolice

Patryk Purczyński

Szczęśliwy posiadacz urządzenia z Androidem i jeszcze szczęśliwszy mąż. W mediach branżowych od blisko dekady.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij