Udostępnij
Tweetnij

Android 5.0.2 dla Nexusa 9 powoduje liczne problemy

Dwa dni temu Google udostępniło Androida 5.0.2 Lollipop dla Nexusa 9. Niestety, okazało się, że system powoduje liczne problemy. Potrafi nawet „uceglić” tablet.

Dwa dni temu Google udostępniło Androida 5.0.2 Lollipop dla Nexusa 9. Niestety, okazało się, że system powoduje liczne problemy. Potrafi nawet „uceglić” tablet.

Zdaje się, że Google się nie popisało. Nie dość, że użytkownicy Nexusa 9 czekali na Androida 5.0.2 długie miesiące, to aktualizacja okazała się problematyczna. Okazuje się, że w niektórych przypadkach uaktualnienie potrafi uceglić tablet. W tym przypadku nie ma pomaga nawet fabryczny reset w trybie recovery. Inni użytkownicy skarżą się także na problemy z instalacją aktualizacji. Ta co prawda nie uśmierca urządzenia, ale nie chce się po prostu zainstalować. W tym przypadku pewnym rozwiązaniem może być próba wgrania oprogramowania z obrazu Androida 5.0.2 dla Nexusa 9.

Jeśli jeszcze nie zainstalowaliście Androida 5.0.2 na Nexusie 9, to może lepiej warto się jeszcze wstrzymać. Tym bardziej, że Google rusza z procesem aktualizacji dla tego tabletu do Androida 5.1 Lollipop, o czym poinformowano na koncie Nexusa na Twitterze.

Pytanie tylko: czy nowy system nie okaże być się jeszcze bardziej problematycznym niż Android 5.0.2…? O tym przekonamy się na dniach.

źródło: Android Police

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij