Udostępnij
Tweetnij

Opera 29 dostępna na Androida

Opera Software właśnie wypuściła nową wersję swojej przeglądarki. Co nowego?

Opera 29

Opera Software właśnie wypuściła nową wersję swojej przeglądarki. Co nowego?

Opera w wersji na Androida doczekała się nowej wersji. Przeglądarka w wersji o numerze 29 wprowadza kilka nowości. Przede wszystkim Opera Software zdecydowało się wprowadzić funkcję Opera Turbo, która pozwala zaoszczędzić przesyłane dane poprzez kompresję stron internetowych. W poprzedniej wersji przeglądarki udostępniono graczom tryb Off—Road. Dzięki niemu przeglądarka kompresowała strony, by użytkownik wykorzystywał mniej danych. Ci jednak napotykali często na problemy z kompatybilnością. Opera Turbo ma je rozwiązać.

Przeglądarka umożliwia również synchronizację zakładek i kart w Operze na Androida. Synchronizacji można dokonać pomiędzy chociażby smartfonami, a tabletami czy komputerami osobistymi. Ponadto dodano wsparcie dla 64-bitowych urządzeń (co może ucieszy użytkowników Nexusa 9), nowy pasek postępu w trakcie wczytywania stron oraz uaktualniono Chromium do wersji 42. Operę 29 na Androida pobierzecie w Sklepie Play.

playstore

Źródło: AndroidPolice

Grasz na tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij