Udostępnij
Tweetnij

Wyszukiwarka Google pozwoli na ustawienie notek i przypomnień na smartfonach z pozycji komputera

Dwie nowe funkcje wyszukiwarki pozwolą nam na ustawienie przypomnień i wpisywanie notatek na nasz telefon bez konieczności odchodzenia od komputera.

Google

Dwie nowe funkcje wyszukiwarki pozwolą nam na ustawienie przypomnień i wpisywanie notatek na nasz telefon bez konieczności odchodzenia od komputera.

Google wprowadza do swojej wyszukiwarki coraz nowsze narzędzia skierowane do użytkowników mobilnych urządzeń z Androidem. Niedawno firma dodała możliwość znalezienia naszego telefonu z pozycji przeglądarki internetowej oraz przesyłanie wskazówek drogowych na urządzenie. Teraz do zestawu doszły dwie dodatkowe funkcje.

Pierwszą z nich jest ustawienie przypomnienia na swoim smartfonie z pozycji przeglądarki na komputerze. Drugą zaś jest przesyłanie w ten sam sposób notatki na nasz telefon. Aby móc skorzystać z obu funkcjonalności należy wpisać w pole wyszukiwarki frazę „note to self” w przypadku ustawienia przypomnienia lub „send a note” w przypadku wysłania notatki. Chwilowo funkcje te nie są, niestety, jeszcze dostępne w Polsce i nie wiadomo, kiedy będą działać.

Źródło: AndroidPolice

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij