Udostępnij
Tweetnij

Outlook na Androida wychodzi z fazy preview

Outlook w końcu doczekał się stabilnej wersji na Androidzie. Można ją już pobierać.

Outlook

Outlook w końcu doczekał się stabilnej wersji na Androidzie. Można ją już pobierać.

Pierwsza wersja Outlooka na Androida została wydana w styczniu. Nie była ona jednak idealna i zawierała masę błędów, które w zasadzie uniemożliwiały prawidłowe działanie programu. Teraz twórcy Outlooka poinformowali, że udało im się w końcu stworzyć wersję stabilną i wyjść z fazy Preview. Nie obyło się, oczywiście, bez kilkunastu (dokładnie 17) aktualizacji, do których należały między innymi:

  • wsparcie dla protokołu IMAP
  • ulepszenie działu kontaktów
  • możliwość bezpośredniego wyszukiwania
  • podgląd trzydniowy
  • dział gestów, dzięki którym wykonujemy poszczególne polecenia na ekranie
  • opcja opróżniania kosza

Pomimo tego, że Outlook jest gotowy do użycia, twórcy potwierdzają, że mają zamiar co kilka tygodni dodawać nowe funkcje. Ekipa ma na uwadze również opinie użytkowników.

playstore

Katarzyna Dąbkowska

Każda kieszonsolka i tablet moim przyjacielem, niezależnie od "maści" i rodzaju. Swojego iPhone'a traktuję jak prawą rękę. Pisaniem o mobilnych sprzętach zajmuję się od kilku lat. Miłośniczka gier, literatury angielskiej i kultury Dalekiego Wschodu, wychowująca przedstawiciela nowego pokolenia.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij