Udostępnij
Tweetnij

Colorovo znika z rynku. Nie będzie nowych tabletów CityTab

Kojarzycie tablety z serii CityTab? Zapewne tak, a pewnie wielu z was miało takie urządzenie. Niestety, nowych modeli już nie zobaczymy, bo ABC Data zapowiedziało koniec urządzeń mobilnych sprzedawanych pod marką Colorovo.

Colorovo_CityTab_Vision_7_06

Kojarzycie tablety z serii CityTab? Zapewne tak, a pewnie wielu z was miało takie urządzenie. Niestety, nowych modeli już nie zobaczymy, bo ABC Data zapowiedziało koniec urządzeń mobilnych sprzedawanych pod marką Colorovo.

ABC Data poinformowało w komunikacie prasowym o zaprzestaniu produkcji urządzeń sprzedawanych pod marką Colorovo, która należała do spółki od 2011 roku. Pod tą nazwą sprzedawane były urządzenia mobilne firmy, jak smartfony czy tablety. W szczególności bardziej znane były te drugie. Colorovo co jakiś czas odświeżało portfolio tabletów z rodziny CityTab. W ofercie znajdowały się zarówno modele z Androidem, jak i systemem Windows. Niestety, nowych urządzeń już nie zobaczymy.

Decyzja została podjęta ze względu na dużą konkurencyjność. Nie ukrywajmy, ale Colorovo niespecjalnie wyróżniało się na rynku tabletów. W segmencie tańszych urządzeń często mamy do czynienia praktycznie z taką samą specyfikacją techniczną, a jedyną widoczną różnicą jest obudowa i loga, które na niej się znajdują.

Colorovo na początku tego roku zapowiedziało tablet CityTab Supreme 10 z wbudowanym modemem 3G. Urządzenie jednak nie zdążyło trafić do sprzedaży i to się nie wydarzy. Warto dodać, że serwis (zarówno gwarancyjny, jak i pogwarancyjny) nie został anulowany i użytkownicy urządzeń Colorovo nadal mogą liczyć na wsparcie techniczne od ABC Data.

źródło: dobreprogramy

Jaki masz ekran w tablecie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij