Udostępnij
Tweetnij

Nowy Gmail na Androida już jest. Co nowego?

Google ruszyło z procesem aktualizacji do nowej wersji Gmaila – z numerem 5.1.89745174, w którym pojawiło się naprawdę wiele nowości.

Google ruszyło z procesem aktualizacji do nowej wersji Gmaila – z numerem 5.1.89745174, w którym pojawiło się naprawdę wiele nowości.

Najnowsza wersja aplikacji Gmail na Androida oznaczona jest numerem 5.1.89745174 i debiutuje z następującymi nowościami oraz udoskonaleniami:

  • pojawiła się zunifikowana skrzynka. To oznacza, że otrzymujemy dostęp do wszystkich kont w jednym miejscu, niezależnie od ich liczby;

All Inboxes View - Final

  • dodano widok konwersacji. Kolejna nowość, która pozwala nam przeglądać wiadomości w widoku konwersacji. Funkcję docenią z pewnością ci z was, którzy mają na mailu długie wątki prowadzone ze znajomymi lub współpracownikami. Funkcja działa z kontami Yahoo, Outlook, IMAP/POP;

Conversations View Final

  • udoskonalono wyszukiwanie. Moduł wyszukiwania doczekał się ulepszeń z zakresu auto uzupełniania wpisywanych fraz. Dzięki temu konkretne elementy znajdziemy szybciej;
  • dodano zapisywanie załączników w Dysku Google za pomocą jednego dotknięcia;
  • udoskonalono działanie animacji;
  • dodano podgląd dla większych załączników.

attachment preview final

Najnowszy Gmail na Androida powinien pojawić się w aktualizacjach automatycznych na dniach, ale jeśli nie chcecie czekać, to paczkę APK z aplikacją znajdziecie tutaj.

źródło: Google

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij