Udostępnij
Tweetnij

Nowe animacje w Sklepie Play dla coraz większej liczby użytkowników (wideo)

Jakiś czas wybrani użytkownicy Sklepu Play na urządzeniach z Androidem dostrzegli nowe animacje. Zdaje się, że Google właśnie wdraża je dla wszystkich.

Jakiś czas wybrani użytkownicy Sklepu Play na urządzeniach z Androidem dostrzegli nowe animacje. Zdaje się, że Google właśnie wdraża je dla wszystkich.

Wszystko wskazuje na to, że Google rozpoczęło wdrażać nowe animacje w aplikacji Sklepu Play na większej liczbie urządzeń. Nowe efekty pojawiają się przede wszystkim na tabletach i smartfonach z Androidem 5.0 Lollipop, ale nie tylko i warto dodać, że nie jest wymaga aktualizacja aplikacji Sklepu Play, bo zmiany wdrażane są po stronie serwera.

Na poniższym filmie opublikowanym przez serwis Android Police możecie obejrzeć czego mniej więcej się spodziewać.

Jak widzimy, są to różne efekty przejścia dla ikon aplikacji czy gier, które wyświetlane są w momencie przechodzenia do kolejnych stron sklepu. Czy na waszych urządzeniach już widać nowe animacje? Czy nadal czekacie, aż Google aktywuje wam nowości?

źródło: Android Police

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij