Udostępnij
Tweetnij

Chrome 42 beta na Androida z ciekawą funkcją

Google w najnowszej becie przeglądarki Chrome (z numerem 42) zaszyło ciekawą funkcję związaną z udostępnianiem treści z sieci.

Google w najnowszej becie przeglądarki Chrome (z numerem 42) zaszyło ciekawą funkcję związaną z udostępnianiem treści z sieci.

W Chrome 42 (obecnie w wersji beta) Google zaszyło nową funkcję. Jeśli z menu wybierzemy opcję Udostępnij…, następnie wskażemy aplikację, w której chcemy udostępnić stronę, to przeglądarka automatycznie dołączy zrzut ekranowy danej strony, który zostanie utworzony w momencie udostępniania. Zostanie dołączony także adres udostępnianej strony.

Screenshot_2015-03-14-09-39-24

Screenshot_2015-03-14-09-38-49

W Chrome 42 Google skupia się na nowościach dla deweloperów. W przeglądarce zaszyto nowe funkcje z zakresu powiadomień i przypinania stron na ekranie urządzeń z Androidem. Stabilne wydanie przeglądarki z tym numerem zostanie wydane w przyszłym miesiącu. Warto dodać, że Chrome 42 będzie ostatnią wersją, która będzie wspierać Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. Betę przeglądarki pobierzecie klikając na poniższy przycisk.

playstore

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij