Udostępnij
Tweetnij

Chrome 41 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google udostępniło nową wersję własnej przeglądarki na Androida. Stabilny Chrome został uaktualniony do wydania z numerem 41.

Chrome

Google udostępniło nową wersję własnej przeglądarki na Androida. Stabilny Chrome został uaktualniony do wydania z numerem 41. 

Stabilny Chrome 41.0.2272.92 na Androida debiutuje z nowym mechanizmem do odświeżaniem stron. W tym celu wystarczy tylko przeciągnąć palcem w dół i puścić. Po chwili strona zostanie odświeżona, a w tym czasie pojawi się kółko (u góry ekranu), które widzicie na załączonym powyżej zrzucie ekranowym. Ponadto program doczekał się pewnych zmian wizualnych (opartych na Material Design) na urządzeniach z Androidem 4.4 KitKat. Wprowadzono także udoskonalenia, w tym związane z redukcją informacji o nagłówkach http.

Przeglądarka wdrażana jest etapami i może upłynąć jakiś czas zanim aktualizacja pojawi się na waszych urządzeniach. Niecierpliwi mogą pobrać nowego Chrome’a na Androida w postaci paczki APK.

źródło: Android Police

Posiadasz tablet i smartfon?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij