Udostępnij
Tweetnij

Google Play Music All Access w promocji za 3,33 zł za 3 miesiące!

Takiej promocji już dawno nie było. Google oferuje nowym użytkowników trzymiesięczny dostęp do Play Music All Access za jedyne 3,33 zł!

Google Play Music All Access

Takiej promocji już dawno nie było. Google oferuje nowym użytkowników trzymiesięczny dostęp do Play Music All Access za jedyne 3,33 zł!

Standardowo miesiąc w Google Play Music All Access kosztuje 19,99 zł. Google przygotowało jednak ofertę promocyjną dla nowych użytkowników, w ramach której dostęp do usługi na trzy miesiące można nabyć za jedyne 3,33 zł! To tylko nieco ponad złotówka za każdy miesiąc. Po upływie trzech miesięcy z naszego konta będzie już pobierana opłata w wysokości 19,99 zł. Pamiętajmy jednak, że w dowolnej chwili możemy zrezygnować z usługi w wersji premium i korzystać z darmowego dostępu.

Warto zauważyć, że oferta promocyjna została uruchomiona przez Google w wielu krajach świata, ale w Polsce kwota za dostęp jest rekordowo niska. Dla porównania, na zachodzie Europy promocja wiąże się z wydatkiem 3 euro (ponad 12 zł).

Jeśli więc jeszcze nie korzystacie z Google Play Music All Access, to być może teraz się skusicie? Z pewnością warto! W tym celu udajcie się pod ten adres.

via Android Police

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Dawid Długosz

Dziennikarz w branży IT od 2006 roku. Fan produktów firmy Apple. W życiu prywatnym mąż i ojciec trójki dzieci. W serwisie Tablety.pl pełni rolę redaktora prowadzącego. Pasjonat nowych technologii.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij