Udostępnij
Tweetnij

Google rusza z aktualizacją dla Play Services 7.0

Firma z Mountain View uruchomiła proces aktualizacji dla Play Services. Nowa wersja komponentu oznaczona jest numerem 7.0.86 (1763202). Co nowego?

Google Play Services

Firma z Mountain View uruchomiła proces aktualizacji dla Play Services. Nowa wersja komponentu oznaczona jest numerem 7.0.86 (1763202). Co nowego?

Zmiana numeracji w Google Play Services wskazuje na wiele zmian i udoskonaleń. Cóż… okazuje się, że wcale ich tu nie znajdziemy. Podobna sytuacja miała miejsce z aplikacją YouTube na Androida z numerkiem 10. Co nie zmienia faktu, że nie ma tu w ogóle żadnych usprawnień.

Google Play Services 7.0.86 (1763202) zmienia okno dla uzyskiwania kodu weryfikacyjnego w Ustawienia Google. Generator kodu ma teraz osobne okno. Wcześniej pojawiał się w mniejszym, wyskakującym okienku. Pewnie zmiany pojawiły się także w panelu Bezpieczeństwo. W nowym Google Play Services pojawiają się także nowości niewidoczne gołym okiem, w tym udoskonalenia obejmujące mobilne reklamy, dane związane z kondycją i lokalizacyjne. Pojawił się też nowy interfejs – Nearby Connections API.

Proces wdrażania Google Play Services 7.0 odbywa się etapami, ale niecierpliwi mogą pobrać pakiet APK pod tym adresem.

źródło: Android Police

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij