Udostępnij
Tweetnij

YouTube 10.08.52 na Androida do pobrania. Co nowego?

Google uruchamia proces aktualizacji dla aplikacji YouTube z numerem 10.08.52, w której na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się statystyk dla nerdów.

Screenshot_2015-03-01-11-26-34

Google uruchamia proces aktualizacji dla aplikacji YouTube z numerem 10.08.52, w której na szczególną uwagę zasługuje pojawienie się statystyk dla nerdów.

Najnowsza wersja aplikacji YouTube na Androida ma numer 10.08.52 i doczekała się nowej funkcji w postaci statystyk dla nerdów. Dostęp do opcji można uzyskać na ekranie odtwarzania filmów (obok Napisy, Jakość i Zgłoś), ale domyślnie funkcja jest wyłączona. Można ją aktywować w Ustawienia/Ogólne poprzez zaznaczenie Włącz statystyki dla nerdów. Wtedy pojawi się nowa opcja – Statystyki, której dotknięcie powoduje wyświetlenie informacji jak na poniższym ekranie.

Screenshot_2015-03-01-11-24-57

Nowa wersja aplikacji to również wibracje dla powiadomień, a w kodzie programu znajdują się również informacje wskazujące na rychłe pojawienie się nowych opcji dla filtrów, w tym filmów sferycznych i w rozdzielczości 4K.

Może upłynąć trochę czasu zanim nowa wersja YouTube’a pojawi się na waszych urządzeniach. Na szczęście aplikację możecie pobrać w formie paczek APK:

źródło: Android Police

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij