Udostępnij
Tweetnij

Skype z ponad 500 mln pobrań ze Sklepu Play

Microsoft może mieć powody do dumy. Skype dołączył do nielicznego grona aplikacji, które pobrano ze Sklepu Play ponad 500 milionów razy.

Skype na Androida

Microsoft może mieć powody do dumy. Skype dołączył do nielicznego grona aplikacji, które pobrano ze Sklepu Play ponad 500 milionów razy.

Popularny komunikator doczekał się ponad pół miliarda ściągnięć ze Sklepu Play. W ten sposób Skype dołączył do nielicznego grona aplikacji, które mogą pochwalić się tak dobrym wynikiem. Poza kilkoma aplikacjami od Google takim wynikiem może pochwalić się w zasadzie tylko Facebook Messenger oraz WhatsApp. Tak więc Skype jest trzecią aplikacją innego dewelopera niż Google, która doczekała się aż tylu pobrań na urządzenia z Androidem.

Jeśli ktoś z was jeszcze nie ma zainstalowanego Skype’a, to możecie go pobrać, przy okazji poprawiając jego wyniki, ze Sklepu Play.

playstore

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij