Udostępnij
Tweetnij

Samsung Galaxy S6 i S6 Edge na materiale promocyjnym Sprinta

Wczoraj informowaliśmy was o dużym wycieku zdjęć prezentujących Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge, a teraz nowe flagowce pojawiły się również w materiale promocyjnym na stronie Sprint.

123

Wczoraj informowaliśmy was o dużym wycieku zdjęć prezentujących Samsunga Galaxy S6 i S6 Edge, a teraz nowe flagowce pojawiły się również w materiale promocyjnym na stronie Sprint.

Do oficjalnej premiery nowych smartfonów Samsunga pozostały już tylko dwa dni i w zasadzie każdy kolejny dzień przynosi nam nowe informacje. Nie inaczej jest dziś. Jakiś czas temu na stronach amerykańskich operatorów pojawiła się grafika prezentująca Galaxy S6 Edge z boku, a teraz jeden z pracowników Sprint opublikował zdjęcie, które widzicie powyżej. Widzimy na nim oba warianty smartfonu i te same słowa co wcześniej „SIX APPEAL”. Widzimy, że wariant Edge rzeczywiście ma ekran zagięty na dwóch krawędziach.

Grafika została udostępniona na reddit przez osobę, która jest zweryfikowanym pracownikiem sieci Sprint. Nie ma więc podstaw, aby sądzić, że została sfabrykowana. Prawdopodobnie rzeczywiście mamy tutaj do czynienia z autentycznym materiałem promocyjnym.

Oficjalna prezentacja Samsungów Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge odbędzie się już 1 marca w Barcelonie.

źródło: androidpolice

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij