Udostępnij
Tweetnij

HTC przygotowuje nowy tablet oparty na Nexusie 9, ale…?

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat tabletu od HTC. Urządzenie ma bazować na wyglądzie Nexusa 9, ale zostanie wyposażone w inne podzespoły.

HTC Nexus 9

W sieci pojawiły się nowe plotki na temat tabletu od HTC. Urządzenie ma bazować na wyglądzie Nexusa 9, ale zostanie wyposażone w inne podzespoły.

Nowych informacji na temat tabletu od HTC dostarcza nam Upleaks. Plotka opublikowana na Twitterze sugeruje nam, że urządzenie ma bazować na Nexusie 9, który opracowano dla Google. Wymiary są niemal identyczne, ale specyfikacja techniczna ma się różnić od tego, co znajdziemy pod obudową Nexusa 9. Ponadto Upleaks dodaje, że tabletu z logo HTC nie zobaczymy w tym kwartale. To nastąpi później.

HTC nie odniosło na rynku tabletów sukcesu wraz z Flyerem z 2011 roku. Potem się wycofało i powróciło jesienią 2014 roku wraz z Nexusem 9. Kiedy więc zobaczymy tablet od HTC bez logo Nexus na obudowie? Tego niestety nie wiemy…

źródło: Twitter

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij