Udostępnij
Tweetnij

Testy Androida 5.0 Lollipop na Xperii Z3 i Z2 ruszą w tym miesiącu

Informacje zdradza nam wyciek z Vodafone Australia. Sony zamierza udostępnić operatorom Androida 5.0 Lollipop dla Xperii jeszcze w tym miesiącu. Dla jakich modeli?

Informacje zdradza nam wyciek z Vodafone Australia. Sony zamierza udostępnić operatorom Androida 5.0 Lollipop dla Xperii jeszcze w tym miesiącu. Dla jakich modeli?

Sony już dawno ogłosiło swoje plany związane z aktualizacją do Androida 5.0. Dostaną go wszystkie Xperie Z. Pytanie tylko: kiedy? Sony się nie spieszy i na razie aktualizacji nie otrzymało żadne urządzenie. Tymczasem z informacji pochodzących od australijskiego Vodafone wynika, że Sony zamierza udostępnić Lollipopa do testów jeszcze w tym miesiącu. Dla Xperii Z2 i Xperii Z3. Jest więc bardzo możliwe, że niebrandowane egzemplarze tych smartfonów dostaną uaktualnienie OTA również przed końcem tego miesiąca.

Vodafone-Aus_Xperia-Lollipop-640x334

Android 5.0 Lollipop ma docelowo trafić na następujące urządzenia Sony: Xperia Z, Xperia ZL, Xperia ZR, Xperia Tablet Z, Xperia Z1, Xperia Z1S, Xperia Z Ultra, Xperia Z1 Compact, Xperia Z2, Xperia Z2 Tablet, Xperia Z3, Xperia Z3 Compact i Xperia Z3 Tablet Compact.

źródło: xperiablog

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij