Udostępnij
Tweetnij

SM-T355. Kolejny tablet Samsunga z ekranem o proporcjach 4:3?

Samsung nie zasypia gruszek w popiele. Tak można w zasadzie podsumować ostatnie tygodnie koreańskiego giganta, gdyż firma testuje coraz większą ilość nowych tabletów. Gdzie? Oczywiście w Indiach, a informacji na ten temat dostarcza nam strona Zauba.com, gdzie pojawiają się szczegóły związane z paczkami dostarczanymi z Korei Południowej. Przez ostatnie tygodnie informowaliśmy was o kilku nowych modelach Galaxy Tabów. Dziś mamy informacje na temat kolejnego tabletu, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T355! Możliwe, że jest to drugi z tabletów Samsunga, który będzie miał ekran o proporcjach 4:3.

Samsung Galaxy Tab S 8.4 03

Samsung nie zasypia gruszek w popiele. Tak można w zasadzie podsumować ostatnie tygodnie koreańskiego giganta, gdyż firma testuje coraz większą ilość nowych tabletów. Gdzie? Oczywiście w Indiach, a informacji na ten temat dostarcza nam strona Zauba.com, gdzie pojawiają się szczegóły związane z paczkami dostarczanymi z Korei Południowej. Przez ostatnie tygodnie informowaliśmy was o kilku nowych modelach Galaxy Tabów. Dziś mamy informacje na temat kolejnego tabletu, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T355! Możliwe, że jest to drugi z tabletów Samsunga (po modelu SM-T555), który będzie miał ekran o proporcjach 4:3.

Przeczytaj koniecznie >> Strategy Analytics: spadek sprzedaży to nieprawda. Tablety w czwartym kwartale urosły!

Samsung testuje wiele nowych modeli tabletów, o których wspominamy wam ostatnio nawet kilka razy w tygodniu. Przy okazji możemy się pochwalić, gdyż nasze informacje trafiają na zagraniczne serwisy. Na przykład tutaj.

Nasze poszukiwania zaprowadziły nas do kolejnego modelu. Tym razem jest to urządzenie, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T355 (który wysyłano do Indii w drugiej połowie stycznia). Co o nim wiemy? Tradycyjnie, bardzo niewiele, gdyż urządzenie zaznaczyło swoją obecność tylko na stronie Zauba.com. Nie pojawiło się jeszcze w bazach popularnych benchmarków oraz na stronach organizacji nadających certyfikaty, jak Wi-Fi Alliance czy Bluetooth SIG. Na szczęście, drogą dedukcji i na podstawie innych modeli tabletów możemy określić, czego spodziewać się po SM-T355.

Zacznijmy od tego, że strona Zauba.com zdradza nam, iż SM-T355 jest rzeczywiście tabletem, który wyposażono w wyświetlacz o przekątnej 8 cali. Jednostkową wartość możemy sobie podarować, bo w tym przypadku (obu paczek) mamy zbyt dużą rozbieżność. Cyfra „5” na końcu sugeruje nam, że jest to model wyposażony w modem łączności LTE.

I koniec, to wszystko co wiemy o SM-T355. Kojarzy wam się z czymś ta nazwa kodowa? Nam z modelem SM-T555, czyli pierwszym tabletem Samsunga, który ma być wyposażony w 9,7-calowy ekran. Zapewne o proporcjach 4:3. W przypadku SM-T355 też na końcu pojawia się liczba 55. To oznacza, że może to być ta sama seria, a więc mniejszy model z ekranem o proporcjach 4:3.

Wcześniej w sieci dostrzeżono dwa inne nowe Galaxy Taby i były to modele ukrywające się pod nazwami SM-T533 oraz SM-T333. Dziś już wiemy, że są to modele z ekranami o przekątnej 10,1 i 8 cali o proporcjach 16:10. W międzyczasie na stronie Zauba.com pojawił się także tablet SM-T550. W tym przypadku mamy do czynienia z drugim wariantem tabletu SM-T555. Jest to zapewne model wyposażony tylko w Wi-Fi (bez modemu).

Do tej pory wspominaliśmy wam także o takich modelach, jak SM-T113/116 (prawdopodobnie Galaxy Tab 4 Lite), SM-T239 (Galaxy Tab 5 7.0?), SM-T333 (Galaxy Tab 5 8.0) oraz SM-T533 (Galaxy Tab 5 10.1) i nowych (prawdopodobnie) modeli Galaxy Tab S z ekranami Super AMOLED.

Konferencja Samsunga odbędzie się już 1 marca tego roku w Barcelonie. Motywem przewodnim będzie oczywiście prezentacja smartfonów Galaxy S6 i Galaxy S Edge. Prawdopodobnie jednak w Barcelonie Koreańczycy pokażą światu również kilka nowych modeli tabletów, o których wam wspominamy. Które z nich? Tego na razie nie wiemy i w zasadzie nie ma co gdybać. Pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje połączone z prezentacją.

Źródło: własne

Gdybyś miał wybrać tylko jedno akcesorium dla tabletu, to co by to było?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij