Udostępnij
Tweetnij

Samsung zastrzega nazwy Galaxy Tab A, Galaxy Tab E i Galaxy Tab J

Wiele wskazuje na to, że tablety Samsunga czeka podobne nazewnictwo co smartfony firmy. Po „Galaxy Tab” spodziewajmy się jeszcze jednej litery, gdyż Samsung zarejestrował już kilka nazw.

Samsung Galaxy Tab 4 7.0

Wiele wskazuje na to, że tablety Samsunga czeka podobne nazewnictwo co smartfony firmy. Po „Galaxy Tab” spodziewajmy się jeszcze jednej litery, gdyż Samsung zarejestrował już kilka nazw.

Samsung zarejestrował w Korei Południowej kilka nowych znaków towarowych i są to: Galaxy Tab A, Galaxy Tab E i Galaxy Tab J. Co to oznacza? Nic innego jak to, że tablety Samsunga podążą tą samą drogą co smartfony Koreańczyków. Mamy już smartfony Galaxy A, Galaxy E, Galaxy S itd. To samo czeka tablety. Na chwilę obecną nie wiemy jednak, co ma oferować każda z serii i czym będzie się wyróżniać na tle innych. Jest bardzo możliwe, że Galaxy Tab A zostaną zamknięte w aluminiowej obudowie, jak smartfony Galaxy Ax, ale to tylko przypuszczenia.

samsung-galaxy-tab-a-e-j-trademarks

Co dalej? O tym przekonamy się z czasem. Na razie pozostają nam domysły. Jest bardzo możliwe, że Samsung zaprezentuje część nowych tabletów już w trakcie barcelońskich targów MWC 2015, które odbędą się w dniach 2-5 marca. Konferencja Unpacked 2015 odbędzie się natomiast dzień wcześniej.

źródło: galaxyclub.nl

Dziecko i tablet. Co o tym sądzicie?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij