Udostępnij
Tweetnij

Tablety Nexus 7 z 3G/LTE w końcu dostają Androida 5.0.2 Lollipop

Google i ASUS długo kazali sobie czekać na Androida 5.0 Lollipop dla Nexusów 7 z modemami 3G i LTE. Do teraz, bo lizaka dla tych tabletów można już pobrać w postaci obrazów systemu.

lollipop

Google i ASUS długo kazali sobie czekać na Androida 5.0 Lollipop dla Nexusów 7 z modemami 3G i LTE. Do teraz, bo lizaka dla tych tabletów można już pobrać w postaci obrazów systemu.

Od premiery Androida 5.0 upłynęło już ponad dwa miesiące. Niestety, użytkownicy tabletów Nexus 7 z modemami 3G/LTE musieli czekać. ASUS początkowo informował o udostępnieniu systemu na początku grudnia. Nic takiego jednak się nie wydarzyło. Miesiąc temu wspominaliśmy wam, że wersją systemu, którą dostaną wspomniane Nexusy, będzie prawdopodobnie Android 5.0.2, który zawierał specyficzne poprawki dla Nexusów 7 z modemami. Tak też się stało, choć z dużym opóźnieniem. Google na stronie dla deweloperów udostępniło obrazy z Androidem 5.0.2 dla Nexusów 7 z modemami i można je pobrać tutaj. Natomiast bezpośrednie linki do paczek znajdziecie poniżej:

Niestety, proces OTA jeszcze się nie rozpoczął (ruszy zapewne na dniach), a więc obecnie pozostaje tylko instalacja z obrazów. Jak to zrobić? Odpowiedź znajdziecie w tym poradniku.

źródło: AndroidCentral

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij