Udostępnij
Tweetnij

Samsung testuje tablet SM-T825. Czyżby Galaxy Tab S 10.5 2. gen.?

Na stronie Zauba.com pojawił się nowy tablet Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T825. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Na stronie Zauba.com pojawił się nowy tablet Samsunga, który ukrywa się pod nazwą kodową SM-T825. Co wiemy na temat tego urządzenia?

Ostatnie dni przynoszą nam coraz więcej informacji na temat nowych tabletów Samsunga. Kolejnym modelem, który jest już testowany w Indiach, jest SM-825. Niestety, na temat tego tabletu w zasadzie nie wiemy praktycznie nic. Jego jednostkowa wartość to 28315 rupii indyjskich, co daje nam równowartość około 1700 złotych.

Samsung SM-T825

Całkiem jednak możliwe, że w tym przypadku mamy do czynienia z Galaxy Tab S 10.5 2. generacji. Jak dobrze pamiętamy, poprzednik ukrywa się pod nazwami kodowymi SM-T800, SM-T801 oraz SM-T805. „5” w nazwie nowego tabletu pozwala nam sugerować, że jest to model z modemem LTE.

Niestety, SM-T825 nie pojawił się jeszcze w popularnych benchmarkach, gdzie pozostawiłby po sobie więcej informacji, a więc na więcej szczegółów musimy jeszcze poczekać.

źródło: własne

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij