Udostępnij
Tweetnij

Sony Xperia Z3 Tablet Compact z oficjalnym wsparciem dla CyanogenMod 12

Lista urządzeń z oficjalnym wsparciem dla CyanogenMod 12 rozszerzyła się o ostatni tablet Sony – Xperię Z3 Tablet Compact.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact 04

Lista urządzeń z oficjalnym wsparciem dla CyanogenMod 12 rozszerzyła się o ostatni tablet Sony – Xperię Z3 Tablet Compact.

Sony Xperia Z3 Tablet Compact jest kolejnym urządzeniem, które doczekało się wsparcia od twórców CyanogenMod 12. Dla tabletu dostępne są nocne wydania popularnego ROM-u. Tak więc należy liczyć się z tym, że oprogramowanie nie jest pozbawione błędów i może powodować pewne problemy. Także te związane ze stabilnością działania. Oprogramowanie waży około 264 MB i jest dostępne pod tym adresem.

Więcej informacji na temat CyanogenMod znajdziecie na stronach Wiki projektu.

źródło: android police

Na co przede wszystkim zwracasz uwagę podczas zakupu tabletu?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...

Marcelina Poznańska

Lubię Androida i jestem jego użytkowniczką niemal od samego początku. Nie stronię jednak od innych platform mobilnych. Interesuję się, poza nowymi technologiami, także jazdą konną oraz sportem.

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij